NASZE STOWARZYSZENIA NA X TARGACH TOPPO 2016

23 czerwca of 2016 by

W ubiegłą niedzielę odbyły się w Ostródzie jubileuszowe, bo już X, targi organizacji pozarządowych działających na terenie powiatu ostródzkiego. Organizatorem targów była Rada Organizacji Pozarządowych Powiatu Ostródzkiego.

Na Targach wystawiło się ze stoiskiem 26 organizacji. Gminę Dąbrówno reprezentowało Stowarzyszenie Mieszkańców Gminy Dąbrówno „Nasze Miejsce Na Ziemi”. Natomiast program artystyczny w wykonaniu naszych najmłodszych Piratów ze Szkoły Podstawowej w Dąbrównie, zaprezentowało Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Podstawowej w Dąbrównie „Nasze Dzieci”.

Dopisała piękna pogoda, więc zwiedzających było wielu. Można było podziwiać stoiska, a na nich rękodzieła, kroniki, zdjęcia i skosztować wielu pyszności, między innymi czerniny z Dąbrówna przygotowanej przez Panie ze Stowarzyszenia Nasze Miejsce Na Ziemi.

W tym roku w organizację targów włączyły się aktywnie samorządy lokalne, w tym nasza gmina. Wójt Gminy nagrodził dwie nasze organizacje w postaci voucherów za aktywne działania na rzecz społeczności lokalnej.

Nieocenioną pomoc w organizację targów wniósł Dyrektor GCKB Pan Daniel Stempkowski, który nagłaśniał całą imprezę. Bez niego nie dalibyśmy rady.

Atrakcją targów był tort z okazji jubileuszu, ufundowany przez Starostę Ostródzkiego, którego mogli skosztować wszyscy odwiedzający stoiska.

Previous:

Piłka nożna – IV miejsce w finale wojewódzkim

Next:

Dzień Ryby i II Sesja Młodzieżowej Rady Gminy Dąbrówno

Warto zobaczyć

Post a new comment