I Zjazd Młodzieżowych Rad Warmii i Mazur

17 września of 2016 by

Szanowni Państwo,
W imieniu Młodzieżowej Rady Dąbrówna, Młodzieżowej Rady Miejskiej Olsztynka oraz Stowarzyszenia Przyjaciół Szkoły Podstawowej w Dąbrownie „Nasze Dzieci” serdecznie zapraszamy na I Zjazd Młodzieżowych Rad Województwa Warmińsko-Mazurskiego, który odbędzie się w dniach 6-8 października 2016 r. w Centrum Konferencyjno-Wypoczynkowym KORMORAN w Mierkach.
Wydarzenie skierowane jest zarówno do przedstawicieli funkcjonujących młodzieżowych rad, jak i samorządowców – prezydentów, wójtów, burmistrzów, urzędników gmin, miast i powiatów z terenu województwa warmińsko-mazurskiego zainteresowanych powołaniem MRG. Będzie to pierwsze tego typu wydarzenie na terenie naszego województwa, które umożliwi wymianę doświadczeń i nawiązanie kontaktów z młodzieżowymi radami z innych miejscowości.
Dzięki wydarzeniu chcemy stworzyć platformę współpracy – wymiany dobrych praktyk, której efektem końcowym będzie powstanie młodzieżowych rad w kolejnych samorządach województwa warmińsko-mazurskiego. Członkowie MRG będą mogli wymienić się doświadczeniami, przedstawić przykłady dobrych praktyk. Podczas zjazdu najcenniejszym dla rad będzie zdobywanie inspiracji i poznawanie odmiennych w poszczególnych gminach naszego województwa realiów działalności Młodzieżowych Rad.
Zgłoszeń należy dokonać na stronie: http://mlodedabrowno.pl/I-zjazd-mlodziezowych-rad-warmii-i-mazur/
Termin rejestracji mija 30 września 2016 r.
Więcej informacji o Zjeździe znajduje się w załączonym informatorze.

Formularz zgłoszeniowy

Przewodnicząca MRM Olsztynek Aleksandra Dymarska

Prezes Stowarzyszenia Joanna Kaźmierska

Przewodniczący MRG Dąbrówno Jan Kosewski

Previous:

Młodzieżowy Festiwal Filmowy w Olsztynku

Next:

Noc Horrorów w Dąbrównie!

Warto zobaczyć

Post a new comment